Prodej certifikovaných sadbových brambor zahájen

| Aktuality

Prodej certifikovaných sadbových brambor v sezóně 2021 je v plném proudu. Můžete si k nám přijít vybrat Vaši oblíbenou odrůdu nebo můžete bezplatně využít našeho odborného poradenství. Nabízíme jak žlutoslupké, tak červenoslupké odrůdy.

V této sezóně jsme si pro připravili Vaše oblíbené a osvědčené odrůdy jako např. Adela, Anushka, Belana, Finka, Laura a Marabel. Pro případné dotazy kontaktujte Libora Janečku na tel. +420 608 612 763 . Těšíme se na Vás v naší firemní prodejně v Chlebovicích.

Hledáme posilu do našeho týmu!

Hledáme posilu do našeho týmu!

Sháníme posilu do našeho týmu!
Nabízíme pozici TRAKTORISTA, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPP. Hledáme spolehlivého člověka na obsluhu traktorů Fendt a opravu zemědělských strojů.
Výhodou je řidičský průkaz skupiny B, T. Praxe není podmínkou. Nástup možný ihned. Pro více informací volejte 777 212 763.
Děkujeme za sdílení
Tým CHB

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Univerzální bramborové těsto na knedlíky, knedlíčky a taštičky

Univerzální bramborové těsto na knedlíky, knedlíčky a taštičky

Již naše babičky a prababičky věděly, jak vytvořit velice chutné a vydatné jídlo, které zasytí dospělé příbuzenstvo, ale neodmítnou ho ani ti nejmladší šťouralové. Věděly také, jak si toto vaření usnadnit. K přípravě výborných pokrmů nepotřebovaly desítky kuchařek a 100 receptů. Stačil jim jen jeden univerzální, ten jeden Pravý, který si zapisovaly do své ručně psané kuchařky a který dokázaly obměnit tolikrát, že by Vás ani nenapadlo, že použily stejný jednoduchý a základní recept.

0 komentářů