Připravujeme pro vás nové prostory, děkujeme za Vaši trpělivost. ❤

| Aktuality, Blog

Vážení zákazníci, neustále se snažíme vylepšovat nejen naše produkty a služby, ale také místo, kde nás najdete. Myslíme na Vás a máme velké plány, na které se již brzy můžete těšit.

Do té doby, prosíme o trpělivost s probíhající rekonstrukcí a úpravami, které by Vám mohly znesnadnit Váš nákup. Pro lepší orientaci sledujte značení, které Vám pomůžou nás najít. Nově prodáváme naše brambory v horních halách, ke kterým se dostanete podél pumpy přímou cestou nahoru. Naši hlavní halu není možné objíždět a parkování u haly spodní je pozastaveno.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo tipy, jak Vám nákup u nás usnadnit, rádi si je poslechneme.

 

 

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Univerzální bramborové těsto na knedlíky, knedlíčky a taštičky

Univerzální bramborové těsto na knedlíky, knedlíčky a taštičky

Již naše babičky a prababičky věděly, jak vytvořit velice chutné a vydatné jídlo, které zasytí dospělé příbuzenstvo, ale neodmítnou ho ani ti nejmladší šťouralové. Věděly také, jak si toto vaření usnadnit. K přípravě výborných pokrmů nepotřebovaly desítky kuchařek a 100 receptů. Stačil jim jen jeden univerzální, ten jeden Pravý, který si zapisovaly do své ručně psané kuchařky a který dokázaly obměnit tolikrát, že by Vás ani nenapadlo, že použily stejný jednoduchý a základní recept.

0 komentářů